Silikon Blok Kat: Z No:28 06800 ODTÜ Teknokent / ANKARA       

info@reo-tek.com   |   +90-312-2101755

  • Instagram - Black Circle
  • Vimeo - Siyah Çember
  • YouTube - Siyah Çember
  • Facebook - Black Circle
  • Twitter - Black Circle
  • LinkedIn - Black Circle

All rights are reserved © 2005 - 2019 reo-tek

 BİZE DAİR 

Sanal gerçeklikte ameliyat egzersizi yazılımından müzeler için interaktif sergi ünitelerine, teknolojik eğitim araçlarına kadar çok çeşitli alanlarda tecrübeli, disiplinler arası bir ekip ile yeni alanları keşfetmek ve yaratıcı çözümler geliştirmek bizim esas amacımız. Bir yandan yeni alanlara atılırken, bir yandan da sektörde 15 seneden fazla olan tecrübemiz ile ayaklarımızı yere sağlam basıyoruz ve interaktif teknolojiler ile bütünleşen tasarımlar geliştirerek sürecin başından sonuna tam donanımlı hizmetler sunuyoruz. Eğitim ve kültürel miras alanlarından, müze ve sergilere kadar çok çeşitli endüstriler için etkileşimli yazılımlar, uygulamalar ve enstalasyonlar geliştirmekteyiz.
 

Mimar, iç mimar, bilgisayar mühendisi, grafiker ve tasarımcılardan oluşan interdisipliner yapımız bir yandan bize çok çeşitli sektörlerde tecrübe sağlarken, bir yandan da sınırsız yaratıcılık sağlamaktadır.

 İŞBİRLİĞİ 

Projelerin kapsamları ve gerekliliklerine göre reo-tek çeşitli iş ortakları ile çalışmaktadır. Firmalar, kurumlar ve organizasyonları kapsayan bu ortaklıklar sayesinde ürün ve servislerin geliştirilmesi ve özelleştirilmesi mümkün kılınmaktadır. 

BİZİMLE İŞBİRLİĞİ YAPMAK İSTER MİSİNİZ? 

 KISACA, 

Büyük Halleri Gerçeğe Dönüştürüyoruz

!

Bir Çok Tanınmış Markayla Çalışıyoruz

Yetkin Ekibimiz ile Bütün Üretimi Bünyemizde Yapıyoruz

15 Seneyi Aşkın İş Tecrübesine Sahibiz

Uluslararası Projelerimiz ile Geniş Kitlelere Ulaştık

Disiplinlerarası Ekibimiz ile Birçok Alanda Proje Geliştiriyoruz