top of page

PROJEKSİYON & EKRAN TEMELLİ UYGULAMALAR​

Projeksiyon giydirme ve ekran bazlı sistemler kullanarak çeşitli projeler hazırlayan reo-tek'in amacı, renkli ve güçlü atmosferler yaratarak ziyaretçileri ilgi çekici yolculuklara çıkarmaktır. Ziyaretçilerin ilgisini çekmekte etkileşim de önemli bir rol oynamaktadır. Projelerin kapsam ve gerekliliklerine göre, yapılan uygulamaların boyutu da değişmektedir.

ETKİVİZYON
Projeksiyon giydirme ve etkileşimin bir araya geldiği bu enstalasyon ile büyüleyici mekanlar yaratmak mümkün kılınmaktadır. Aynı zamanda ziyaretçiler kendilerini bu etkinliğin bir parçası olarak hissetmekte ve unutamayacakları deneyimler edinmektedirler. 


SANAL YAŞAM SİMÜLASYONU

Gerçek-zamanlı yaşayan sanal canlıların bulunduğu bu uygulamalar ile ziyaretçiler asla sıkılmazlar ve her zaman için yeni şeyler görebilirler. 


ETKİLEŞİMLİ MASA

Eğitim amacıyla geliştirilen bu uygulamaü etkileşimli bir yüzey yaratarak çeşitli oyun ve bulmacalar sunmakta ve öğrenmek için eğlenceli yollar sunmaktadır. 


PROJEKSİYON GİYDİRME

Projeksiyon alanında reo-tek'in kapsamlı tecrübesi ve bilgi birikimi bulunmaktadır. Etkileyici mekanlar yaratmak adına, projenin gerekliliklerine göre aşağıda belirtilen giydirmeler uygulanabilir:

  -İÇ MEKAN & DIŞ MEKAN PROJEKİYON GİYDİRME
  -KAVİSLİ EKRAN PROJEKSİYON GİYDİRME 
  -YARIM KÜRE & TAM KÜRE PROJEKSİYON GİYDİRME

ETKİLEYİCİ ATMOSFERLER YARATIN VE HERKESİ BÜYÜLEYİN.
bottom of page