top of page

SANAL GERÇEKLİK & SİMÜLASYON SİSTEMLERİ

Son çıkan teknolojileri ve uygulamaları kullanarak, reo-tek çeşitli simülatörler ve sanal gerçeklik uygulamaları geliştirmektedir. 

VIRTUAL REALITY SİMÜLATÖRLERİ

Simülatörleri sanal gerçeklik cihazları ile bir araya getirerek efektlerini artıran bu sistemler kullanıcıların gerçek bir ortamda bulunduklarını hissettirmekte  ve heyecanlarını en üst düzeye çıkarmaktadır. 

ARTIRILMIŞ GERÇEKLİK UYGULAMALARI

Akıllı telefon ve karton VR gözlükleri için geliştirilen uygulamalar sayesinde fiziksel mekanları geliştirmek mümkün olmaktadır. İnsanların fiziksel alanla ilişkilerini kesmeden onlara bilgi ve rehberlik sağlamaya imkan sağlayan AR uygulamaları sayesinde eğlence amaçlı yaratılan mekanlara yeni kimlikler kazandırılmaktadır.

 

SANAL YAŞAM SİMÜLASYONLARI

Sanal yaşam simülasyonları, ziyaretçilere her gelişlerinde farklı sahneler sunar. Hiçbir zaman kendini tekrar etmeyen bu simülasyonlardaki canlılar gerçek-zamanlı olarak yaşamaktadırlar. 

SANAL SİMÜLASYONLAR

Sanal simülasyonlar mimari bilgi sistemlerinde antik şehir canlandırmalarına kadar farklı alanlarda kullanılmaktadır. 

SİMÜLATÖRLER İLE SANAL GEZİLER

Simülatörleri sanal platformlar ile birleştirerek kullanıcıların fiziksel kontrol mekanizmaları kullanarak bilgisayar tarafından yaratılan mekanlar içerisinde hareket etmeleri mümkün kılınmaktadır. Bu uygulamalar ziyaretçilerin ilgilerini çekmekte ve başka dünyaları ziyaret etme şansı tanımaktadır.

FİZİKSEL İLE SANAL ARASINDAKİ ÇİZGİYİ KALDIRMAK...
bottom of page